There are no translations available.

There are no translations available.

Полювання є найдавнішим ремеслом, яким займається людина. Весь цей час його знаряддя полювання удосконалювалися разом з його зростаючими потребами, змінювалися і досягли технічних і естетичних характеристик сучасних рушниць, в яких надійність функціонування поєднана з красою зовнішнього вигляду. Сьогоднішній ринок пропонує рушниці всіх видів від різних виробників. Багато хто з них не володіє елегантним зовнішнім виглядом, але є сповна надійними. Проте, такі рушниці не подобається тим, хто перетворює полювання на мистецтво, а не просто у видобуток тварин. Завод Caesar Guerini об'єднує обидві особливості: естетичну красу і притаманну своїм рушницям довговічність. Багаточисельні моделі рушниць заводу Caesar Guerini звернені до вишуканих і вимогливих клієнтів, які віддають перевагу зброї з особливо якісно виготовленими деталями, бездоганною механікою, винятковими характеристиками балістики і легким прицілом. Користування рушницями заводу Caesar Guerini, задовольняє бажання володіти рушницею, яка личить для будь-якої ситуації, будь то полювання або спортивні змагання і веде до надійного досягнення результатів.

Технічні характеристики рушниці з вертикально розташованим стволом.

Колодки рушниць (ствольні коробки) виготовляються як із сталі, так і з легкого сплаву методом порошкової металургії, що забезпечує особливу стійкість матеріалу. Всі легкосплавні колодки робляться з NiCrMo (нікель-хром молібденового) сплаву, піддаються цементації і гарту, що забезпечує ним оптимальну в'язкість усередині, але при цьому дуже тверду поверхню зовні.

Всі стволи рушниць заводу Caesar Guerini, включаючи і надлегкі моделі, піддаються добровільним випробуванням при максимальному тиску в 1320 Bar на випробувальних стендах італійського Інституту. Механізми замикання рушниць робляться з високоміцного матеріалу, що забезпечує їх тривале функціонування. У моделях, де є бічні фальш-доски не використовуються кріпильні гвинти. Надійне кріплення забезпечується установкою бічної фальш-доски встик з деревом прикладу і металом коробки з точною підгонкою. Таким чином, на фальш-досці можна виконати рівномірне гравіювання, оскільки не заважатимуть капелюшки гвинтів. Майже у всіх моделях заводу Caesar Guerini підгонка колодки рушниці до стволів робиться уручну. Дана операція присутня в особливих випадках виробництва рушниць і рідко зустрічається в багатосерійному виробництві. На рушницях є дуже майстерне гравіювання, яке виконується різними способами, у тому числі і уручну кращими майстрами-граверами.

Рама затвора передбачена з взамозамінною вставкою із спеціальної сталі, вона розташована на точці опори між Шипом стволової коробки і рамою самого затвора, що забезпечує відновлення можливого натягу при тривалому використанні рушниці. Спусковий механізм спрацьовує надійно і швидко. Спусковий механізм в деяких моделях мисливських рушниць робиться позолоченим і має інерційний принцип перемикання. З'єднання між балансиром і інерційним тілом (яке кріпиться на колодці, а не на курці, забезпечує захист від випадкового спрацьовування при падінні рушниці. У моделях для спортивних дисциплін, передбачений спусковий гачок з мікрометричним регулюванням. Таким чином, можна оптимізувати незначні зміни не лише довжини прикладу але також і рукоятки, налаштувавши рушницю під себе. Ударно-спусковий механізм дозволяє зробити другий постріл, навіть якщо в перший ствол чомусь не спрацював. Також ця конструкція передбачає наявність бійків з відбоєм, що гарантує плавне відкриття рушниці після пострілу. На клавіші запобіжного механізму, розташованої на хвостовику стволової коробки встановлений селектор для полегшення швидкого перемикання послідовності пострілів. Автоматичні ежектора зроблені цілісними. Це додає істотну надійність і гарантує постійне зусилля виштовхування гільз.

Механізм ежекторів має закруглений вкладиш без куточків. Таким чином, він перешкоджає поломці самих виштовхувачів при інтенсивному використанні. Ця система застосовується сьогодні в рушницях високого розбору. Стволи з хром-молібденової сталі виконані методом висвердлювання і розточені до здобуття спеціальної геометричної форми, що забезпечують високі балістичні показники пострілу. Крім того, нижня частина стовбурного блоку дуже якісно оброблена подвійною поліровкою. Спочатку уручну, а потім автоматичним роботом. По розсуду клієнта, мається можливість поставити різні види мушок і прицільні планки різної форми. Мисливські рушниці оснащені вентильованими прицільними планками паралельної форми. Тоді як в престижніших варіантах рушниць ставляться конічні прицільні планки класичного типа без вентиляції; всі види прицільних планок повністю відшліфовані і на них встановлені латунні бісерні мушки.

У спортивних моделях ставляться білі сферичні мушки на прицільних вентильованих планках шириною 10 мм. Фірма завжди хоче бути поряд зі своїми клієнтами, враховуючи їх потреби, тому тепер можна купити нашу рушницю у нашого офіційного представника на території України магазину «П’ята стража». Всі наші зусилля для вирішення даного сервісу втілилися в проекті, названому “DTS” Dynamic Turning System, що означає ситема налаштування рушійної сили, яка змінює точку попадання центру осипу дробу . На сьогоднішній день в проекті “DTS” було розроблено багато модифікацій, наприклад, нові верхні прицільні планки, що вмонтовуються на спортивних рушницях ”АТ”, що дає можливість регулювати осип дробу в рушницях Express і спортивний приклад з багатопозиційним спусковим гачком. Приціли, встановлені на спортивних рушницях “АТ”, як на двостволках, так і на гладкоствольних, дають можливість регулювати на 100% центральну точку осипу дробу і бажане випередження відносно цілі, за допомогою простого повороту мікрометричного коліщатка, що закріплене в зоні дульного отвору. У стволах двоствольних рушниць Eхpress окрім запроектованої верхньої прицільної планки, Клієнт може укомплектувати свою рушницю регульованими мушками високої світимості, Клієнт може відрегулювати на своїй рушниці оптику під себе, просто обернувши дві пластинки, розташовані на верхній прицільній планці. В цьому випадку проект “DTS” дає можливість Клієнтові регулювати центр осипу дробу. У частині дульного отвору була запроектована і запатентована нашим заводом взаємозамінна сталева вставка, яка кріпиться двома гвинтами за допомогою яких можна регулювати дробовий осип (в залежності від встановленої оптики, відстані і вживаного спорядження). На прохання клієнта можливе виготовлення стволів з позначкою “Steel Shot” (сталевий дріб) для стрілянини сталевим дробом. У конструкції передбачений спеціальний перехідною конус між патронником і каналом ствола, так званий “DueCon”. Одночасно і лише для калібру 12 для стволів спортивних рушниць була розроблена нова форма каналу ствола, яка названа Maxisbore.

За допомогою свердловки Maxisbore і DueCon забезпечується висока швидкість польоту дробу і значно знижується віддача. У моделях, де стволова коробка виготовлена з легкого сплаву є спеціальні стволи “RAYE”, розроблені для стрільби на близькій дистанції. Верхній ствол оснащений змінними чоками, а нижній на останніх 15 см має спіральний радіус, що забезпечує широкий і рівномірний осип вже з 8-10 метрів. чоки (дульні насадки) з легованої сталі фірми Caesar Guerini, мають високу міцність і робляться різного розміру як для полювання так і для спортивної стрільби. Разом зі свердловкою Maxisbore були розроблені чоки Maxischoke, які довше, ніж моделі Selectachoke і забезпечують більш згладжений кут в чоках, за рахунок чого покращується якість самого осипу. У моделях, призначених для полювання, ложе робиться елегантним з напівпістолетною рукояткою. Цівка зроблена уручну і за рахунок особливої форми має підвищену міцність. До напівпістолетної ложі кріпиться елегантний потиличник з дерева з насічкою. Для спортивних рушниць вибираються інші сорти горіха, які мають велику масу і ставляться пістолетні приклади з точно підігнаним гумовим потиличником.

Приклад за допомогою ключа, що додається, легко відділяється від стовбурної коробки. У проекті “DTS” (система налаштування рушійної сили) для стрілецького спорту, фірма розробила новий приклад, де спусковий гачок регулюється на декілька напрямів. Це дає можливість регулювання спусковогокрючка на 7 мікрометричних позицій і в стані допомогти стрільцеві в пошуку своєї ідеальної позиції для пострілу. Крім того, для мисливської стрільби є приклади з регульованим гребенем. Регульований спусковий гачок має сім позицій регулювань. Тому можна виконувати мікрометричні регулювання, аби стрілець міг підібрати собі зручніше положення для стрільби. До прикладів підбираються відповідні цівки із спеціального горіха: для мисливських рушниць і спортинга вони мають форму качиного дзьоба, а для моделей Trap у вигляді бобрового хвоста. Дана опція рідко зустрічається в рушницях серійного виробництва.

Технічні характеристики напівавтоматичних рушниць.

Як не дивно, але виробництво напівавтоматичних рушниць простіше, ніж виготовлення двостволок. При цьому рушниці мають бути простими в користуванні, надійними і довговічними. Основними характеристиками рушниці мають бути хороше поглинання віддачі потиличником і можливість стрільби будь-яким виглядом патронів (як легшими, так і патронами Магнум). Фірма Caesar Guerini застосувала свій філософський підхід до вирішення цих завдань і пропонує повний асортимент напівавтоматичних рушниць інерційного типа, які можуть задовольнити вимогам мисливців і по своєму зовнішньому вигляду і по використанню їх для будь-якого вигляду полювання.

Функціонування напівавтоматичних рушниць інерційного типа фірми Caesar Guerini полягає в спеціальній подвійній буферній пружині (а не спіральною), встановленій на трубці магазина в передній частині цівки.

Рушниця може функціонувати навіть при поломці якої-небудь частини пружини. Оскільки застосовується еластичніша і рівномірна в роботі пружина, то потиличник робиться менше за розміром. При пострілі кінетична маса стискування інерційної пружини давить на передню частину рушниці, а не на задню, що додає велику стабільність стволу при пострілі, робить користування ним більш безвідмовним і зручним і при цьому значно знижуються вагання ствола. Зусилля передаване на затвор здійснюється двома симетричними штовхальниками, що забезпечують значну надійність перезарядження. Поворотна пружина затвора розташована на трубці підстовольного магазина. Вона працює уподовж по осі ствола, що полегшує її демонтаж і чищення. Це нове рішення в порівнянні з іншими напівавтоматичними рушницями інерційного типа в яких поворотна пружина затвора, як правило, розташована в прикладі. Амортизатори розташовані в різних місцях рушниці: потужніший розташований за затвором і має велику площу, що забезпечує дуже хороше поглинання навіть найрізкішої віддачі. Рухливий штовхальник забезпечує оптимальну позицію для роботи з будь-яким типом патронів. Заміна патрона в патроннику полегшена, за допомогою особливої системи вільного подавача, що забезпечує швидку заміну патронів. Клин затвора, що коливається, дає можливість застосовувати коротшу стовбурну коробку з тими ж характеристиками надійності замикання, що і в інших систем. Затвор перекривається за допомогою зручної кнопки. Всі рушниці фірми Caesar Guerini піддаються перевірці на стенді Steel Shot, тому при установці спеціальних чоков рушниця може стріляти сталевим дробом. Елегантна рукоятка ложі пістолетного закругленого типа. Рукоятка виконана уручну і відрізняється від звичайних круглих, виконаних машинним способом, які ставляться на дешеві моделі. Рукоятка дуже зручна з практичної точки зору оскільки не має кутів, і личить стрілкам з самою різною комплекцією.

(Стаття зібрана з матеріалу з офіційного сайту Caesar Guerini)

ТОВ "Стрілець 2000" є офіційним представником фірми Caesar Guerini в Україні.

Банер
Банер

Каталог товарів


Список всіх товарів


Розширений пошук